הזן את מילת החיפוש

איזה בושם חדש הוציא את אדל מדעתה?

איזה בושם חדש הוציא את אדל מדעתה?

במהלך ישיבה עם עם הסוכן יריב נתי, החליטה אדל בספלוב לעזוב הכל, לקום ולרוץ לסופר פארם. מה שגרם לה לעשות את זה – היה הידיעה על בושם חדש ומסעיר שיצא למדפים. ואדל כמו אדל, היתה חייבת להניח עליו את ידיה – לפני כולם…

מה הסיפור של החדש של מוסקינו?

בוודאי לא פספסתן את הבאזז וההיסטריה שעוררה לפני כשנתיים הגרסה הראשונה של הבושם מבית האופנה מוסקינו, ש”התהדר” בעיצוב של, ובכן, בקבוק תרסיס של חומר ניקוי שקוף וכחלחל, אותו עיצב המעצב האמריקאי ג’רמי סקוט, המשמש כמנהל קריאטיבי בבית האופנה האיטלקי.

אז.. שימו לב – הדבר הבא כבר כאן: מוסקינו גולד. ותיכף תבינו למה אדל התסערה על בקבוק חדש.

Gold Fresh Couture_100ml_pack (1)

תרסיס ניקוי – אבל מזהב. והריח? אין דברים כאלה

מדובר בגרסה מוזהבת ואלגנטית, שיוצרת מעין דיסוננס משעשע ואירוני בין הקונוטציות של תרסיס ניקוי לבית, לבין הוד והדר מזהב.

מסתבר שהבקבוק והאריזה הייחודיים, כבר השאירו את חותמם בכל רשת בישום יוקרתית בעולם, תוך שבמוסקינו מקפידים לשמור על הקו היוקרתי, אבל נגיש לכל.

ומה בקשר לריח? נתחיל באזהרת שימוש: ברגע שתתיזו על עצמכן את הבושם, תתמלאו בתחושות של חום, מתיקות וחשק עז לדפוק הופעה מרשימה ולצאת לקרוע את העיר, או אפילו למסיבה נוצצת, בידיעה שהריח הזה יחזיק מעמד לאורך כל הערב ובטוח שיגרום לכל מי שנמצא בסביבה להתמכר לניחוח החושני הזה.

הבושם הזה יושב בול על החורף, הוא בעל ניחוח עמוק ומתוק, שמשלב בין וניל ליסמין, לטיפות הדר וסחלב ויוצר ביחד ניחוח סוחף שקשה לעמוד בפניו. אין כמו לשנות אווירה באמצעות הבושם שלך, ואם כבר עונה קרה ואפורה – אז שהניחוח שמלווה אותה יהיה מיוחד, מסתורי ועם הרבה סטייל.

 לרכישת הבושם החדש וההורס של מוסקינו – הקליקו