הזן את מילת החיפוש

היופי שבלהיות אשה

היופי שבלהיות אשה

עוד בימי מצרים העתיקה נשים היו מתאפרות, על מנת להדגיש ולהביא לידי ביטוי את היופי והנשיות שלהן. האיפור שימש למטרות רבות כמו טקסים רוחניים ואירועים חברתיים, ממש כמו היום. ישנן אימרות רבות בעולם הפמיניסטי של ימנו בסגנון “איפור הוא עוד כלי של פאטריאכלי שנועד כדי להפוך נשים לאובייקטים מיניים”, אך אם נחקור לעומק, נוכל לראות בדפי ההיסטוריה שהמצב לא תמיד היה כך ושלאורך כל תקופות הזמן, נשים נהנו והתהדרו באיפור אתו הן קישטו את פניהן.

shutterstock_57950269

כל אישה היא יפה

כל אישה היא יפה, לא משנה כמה איפור היא בוחרת לשים על הפנים, מאחר והיופי האמתי-עם כל הקלישאה שבדבר-  מגיע מבפנים ולא מהמראה חיצוני. ובכל זאת, כנשים, אנחנו כן יכולות לשפר את המראה החיצוני שלנו בעזרת איפור קל וכך להרגיש יפות גם מבפנים וגם מבחוץ. היופי הפנימי והחיצוני לא סותרים אחד את השני, נהפוכו- הם משלימים. כשאישה מרגישה יפה מבחוץ, יותר קל לה גם להרגיש יפה מבפנים.

אז איזה מזל שיש לנו מבחר כה גדול של מותגי איפור ומוצרים מגוונים שיכולים לעזור לנו להגיע לרמת השלמות אליה אנו שואפות מבחינת היופי?!

כל אחת והאיפור שלה

אין דרך נכונה או לא נכונה להתאפר או להשתמש באיפור ביום יום. כל אחת ואחת מאיתנו אוהבת להתאפר בצורה ובכמות שונה, בהתאם לאופי הייחודי שלה ולהעדפות האישיות שהיא פיתחה במשך השנים. יש כאלה שאוהבות לשים רק קצת איילינר וליפ גלוס ויש כאלה שאוהבת את הלוק ה”מלא” של הפריימר, מייקאפ, קונסילר, ריסים מלאכותיים… בקיצור, כל החבילה!

לא חשוב מה ההעדפה האישית שלך, העיקר שתצאי מהבית כשאת מרגישה כמו מיליון דולר, ואפילו יותר!

shutterstock_270966794

היופי הפנימי הוא שחשוב

ביום האישה הבינלאומי, חשוב להזכיר שגם ללא איפור בכלל,  אנחנו יפות ומהממות.

אנחנו לא באמת צריכות לשנות את מי שאנחנו כדי להיראות יפות יותר, כי אנחנו יפות בדיוק איך שאנחנו. היופי האמתי אכן מגיע מתוכנו, יחד עם אהבה וביטחון עצמי. ברגע שנבין שאנחנו מסוגלות לעשות הכל ושאנחנו תמיד יפות, רק אז נוכל לכבוש את העולם באמת.

למזלנו, יש לנו את היום הזה, להזכיר לעצמנו כמה אנחנו חזקות, עצמאיות ומשוחררות כיום, לעומת פעם. התקדמנו המון מבחינת זכויות נשים בעולם, ועל הזכות של כל אישה לחיות בדרכה שלה מבלי להרגיש מחויבת לעמוד בכל מיני סטנדרטיים שהחברה החליטה שבהם היא צריכה לעמוד.

את יכולה להיות אימא שמחליטה לגדל את ילדיה בבית.

את יכולה להיות קרייריסטית שעובדת הרבה שעות בחוץ.

את יכולה להיות תופרת ואת יכולה להיות טייסת.

את יכולה להתאפר ואת יכולה גם לא.

מה שחשוב, הוא שיש לך כיום את האופציה לבחור.

לכל הנשים היפות של cosmag- יום האישה קסום במיוחד, מלא באהבה עצמית.