הזן את מילת החיפוש

עושות את כל ההבדל: כיצד ליצור את מראה הגבות המושלם

עושות את כל ההבדל: כיצד ליצור את מראה הגבות המושלם

אם פעם נשים היו עושות הכל רק כדי שהגבות שלהן לא יבלטו יותר מדי, אז היום, עם דור המילניום, הגבות העבות חזרו ובגדול. אבל אל חשש, גם אם אין לכן גבות טבעיות עבות, אפשר היום בעזרת תכשירי איפור שונים ליצור את מראה הגבות המושלם.

זה תקף גם לגבי אלו שיש להן גבות ממש דקות ואפילו לאלה שאין להן כמעט גבות בכלל. אז אם אתן מרגישות היום נועזות במיוחד ובא לכן לנסות את המראה המדליק הזה בפעם הראשונה, הכנו לכם מדריך קצר שיעזור גם לכן ליצור את מראה הגבות המושלם.

שלב 1

הניחי מברשת איפור לצד האף שלך ובצמוד אליו בקו ישר. כך תוכלי למצוא בקלות ויעילות את הנקודה בה הגבות שלך אמורות להתחיל, הנקודה הזו תהיה בדיוק איפה שקצה העיפרון פוגש את הגבה שלך.

תמונה 1

שלב 2

סרקי את השערות בגבות שלך כלפי מעלה עם מברשת מיוחדת לגבות. זה יעזור לך לראות איפה שיערות הגבות שוות, ואיפה יש צורך לקצץ מעט כדי ליישר.

תמונה 2

עפרון הגבות של essence, מגיע גם עם מברשת כך שהוא הכי טוב למטרה הזו. קוראים לו eyebrow designer והוא מגיע עם מברשת פרקטית בפקק למראה חלק ושווה של הגבות.

eyebrow designer - עפרון להדגשת הגבות

שלב 3

קחי עיפרון לגבות בגוון של הגבות שלך והתחילי לצייר קווים עדינים עם המברשת, באזורים בהם יש לך פחות שיער. את הקווים ציירי בצורה עדינה ובהתאם לכיוון הצמיחה של השערות שכבר יש לך.

חברת PUPA מציעה עיפרון לעיצוב הגבות, עמיד לאורך זמן ואפילו במים. הפורמולה שלה המכילה שעווה שמסייעת להגיע לדיוק מרבי. עם העיפרון הזה תוכלו לעצב גבות מודגשות, מלאות ומעוצבות בעלות צבע עמיד לאורך זמן ועמיד במים.

PUPA פופה עפרון גבות

שלב 4

קחי מברשת בעלת זווית וצללית לגבות, כמובן בצבע של הגבות שלך, והתחילי לעבור על הגבות על המברשת, בכיוון הטבעי של צמיחת השיער שלך. חשוב מאוד לזכור ולשים לב לכך ששתי הגבות שלך נצבעות ומתמלאות באופן אחיד.

תמונה 4

הפלטה לגבות של חברת האיפור PUPA היא מה שאתן מחפשות כאן. מדובר בסט לעיצוב הגבות המכיל שעווה מקבעת המכילה אבקות כדוריות לקבלת מרקם רך קל שאינו דביק. עוזר לעצב גבות מלאות, מוגדרות ועמידות לאורך זמן.

פופה ערכה לגבות 02 PUPA פופה ערכה לגבות

 

מברשת הגבות essence יש בדיוק את המברשת בשבילך. ה-eyebrow brush הזו הינה אלכסונית לעיצוב ומילוי הגבות והיא מתאימה למריחת מרקם גל או אבקה למראה גבות מלאות ומעוצבות.

eyebrow brush essence

שלב 5

סרקי את הגבות שלך שוב עם מברשת לגבות מיוחדת כדי להחדיר עוד יותר את הצבע אל תוך הגבות ולסדר שיערות שוררות. את יכולה לחזק את הצבע בעזרת מברשת גל מיוחדת לגבות שאתה אפשר לעבור על הגבות בסוף התהליך.

תמונה 5

לחברת essence יש מסקרה לעיצוב ומילוי הגבות בשם ״make me brow״. היא מכילה סיבים זעירים הממלאים את האזורים הדלילים בגבה למראה מושלם!

csm_756587_1_c5a5f16639

שלב 6

קחי מברשת עם שיערות ארוכות ועברי באזור מסביב לגבות עם פודרה בהירה על מנת לחדד את צורת הגבות. הפודרה healthy balance של Bourjois טובה בדיוק בשביל זה. היא מעניקה גוון אחיד ומראה נטול ברק, עמידה ומעודדת זוהר למשך 10 שעות.

בורזוואה הלטי מאט קומפקט פודרה 52 BOURJOIS בורזוואה הלטי מאט קומפקט פודרה

לסיכום, גבות מעוצבות ומסודרות זה יותר מחשוב מאחר והגבות מגדריות ומעצבות את צורת הפנים שלנו ומשפיעות בצורה משמעותית על מראה האיפור הכללי שלך. בהצלחה!

גם אתן חושבות שאיפור זה החיים? בקרו אותנו בפייס לעוד המון טיפים והפתעות!