הזן את מילת החיפוש

קונטור, מייקאפ או קונסילר: מברשת לכל מטרה

קונטור, מייקאפ או קונסילר: מברשת לכל מטרה

כמו שחשוב להקפיד להשתמש במוצרי איפור טובים ואיכותיים, כך גם חשוב להשתמש במברשות הטובות ביותר על מנת לקבל את התוצאות האופטימליות. גם אם תשמשו באיפור הכי איכותי בעולם, מברשת לא טובה עלולה להרוס את התוצר הסופי, וחבל. מאחר ואנחנו יודעות כמה זה עלול להיות מבלבל, במיוחד לאור ההיצע הגדול והגדל שיש כיום בשוק, הכנו עבורכן את המדריך המושלם למברשות איפור כדי שתדעו בדיוק איזו מברשת לקנות לאיזה מטרה:

1. מברשת מייקאפ:

foundation

כן, אפשר למרוח מייקאפ גם עם האצבע או עם ספוגית, אבל אנחנו ממליצות דווקא למרוח אותו עם מברשת המיועדת למטרה זו בדיוק. באמצעות מברשת המייקאפ של essence  תוכלו למרוח את המייקאפ כמו מקצועניות. בין אם מדובר במרקם נוזלי, קרמי או מוס, המברשת הזו מאפשרת שימוש ממוקד בכל סוגי המייקאפ וללא סימני מריחה. הודות לשערות הרכות וגמישות בעלות צורה צרה ומיוחדת המברשת גם מבטיחה תוצאות אחידות ומקצועיות.

מברשת מייקאפ essence

2. מברשת קונסילר:

concealer

המברשת למריחת קונסילר של essence מושלמת למריחת קונסילר מכל המרקמים, בין אם מדובר בקונסילר נוזלי או קרמי, הסיבים הרכים והגמישים, הופכים את מריחת הקונסליר לקלה יותר ועוזרים לקונסילר להיספג בצורה טובה יותר. המברשת בנויה באופן המתאים להנחת קונסילר מתחת לעיניים בצורה מדויקת ומקצועית.

מברשת קונסילר Essence מברשת קונסילר

 3. מברשת קונטור:

contour

כולנו אימצנו את טרנד המהמם הזה שנקרא קונטור – הצללות שיוצרות את המראה החטוב, השזוף והרצוי ביותר, אבל באיזו מברשת הכי כדי להשתמש כדי לעשות את הקונטורינג המושלם? ובכן, מברשת הקונטור של essence מושלמת להצללות ופיסול קווי המתאר של הגבות ובעלת סיבים סינתטיים הנשטפים בקלות.

מברשת קונטור Essence מברשת קונטור

גם אתן חושבות שאיפור זה החיים? בקרו אותנו בפייס לעוד המון טיפים והפתעות!