הזן את מילת החיפוש

יום עבודה ארוך? לא רואים על האיפור שלך

יום עבודה ארוך? לא רואים על האיפור שלך

מירוץ החיים, במיוחד בישראל, לא עושה לנו הנחות – או שאנחנו עובדות ימים ארוכים, או שאנחנו לומדות, או גם עובדות וגם לומדות, או שאנחנו אמהות עסוקות… כך או כך, אנחנו בברירת מחדל של למהר. בהתחשב בנסיבות הללו, כל דבר שעוזר לנו לקצר תהליכים – נאמץ בחיבוק חם.

אם זה הבושם שיחזיק איתנו מהבוקר לערב, אם זה האאוטפיט שעם רענון קל תהפוך ללבוש יציאה וכמובן – האיפור שלא יעזוב, ימרח, או ידהה לנו במשך היום.

הרעיון של להתאפר ולשכוח קוסם לנו, ואם נוסיף לזה את העובדה שהמוצרים העמידים הפכו להיות עמידים יותר  ונעימים יותר בשנים האחרונות ומבחר הצבעים והטקסטורות הוא אינסופי – הרי לכן התמכרות.

via GIPHY

מוצרי איפור עמידים עברו שיפור מאסיבי בשנים האחרונות מבחינת האיכות ומבחינת המבחר והמעבר איתם בין איפור יום לאיפור לילה הפך להיות הרבה יותר טבעי.
המוצרים בסדרת ה-Vamp של פופה הם דוגמא מצוינת לאיפור שמחזיק יום שלם, שיהיה שם בשבילנו עד הרגע שבו אנחנו נכנסות הביתה ויותר.

המסקרה העמידה המושלמת:

ריסים עבים, מלאים וצפופים הם המשאלה של כל אישה. המסקרה של פופה לא רק מגשימה אותה אלא גם מבטיחה עמידות לאורך זמן. גם בחום של אוגוסט בתל אביב וגם במצב של לחות קיצונית (אוגסט בתל אביב נגיד) המסקרה תשמור על הריסים שלך מודגשים וחלומיים.

8011607234431

מסקרה עמידה במים Vamp, מחיר: 55 ש”ח, לרכישה

אייליינר עמיד במים – שלא יאכזב

אם היינו יכולות לבקש 3 משאלות מאיילנר היינו מבקשות פיגמנט חזק ומרוכז, קלות במריחה ועמידות. אין דבר יותר מביך מאיילנר מרוח, במיוחד כשהאיילנר חזק ודומיננטי. פופה הפכו להיות הג’יני שלנו וייצרו איילנר עמיד במים. הפיגמנט דומיננטי, המברשת מדויקת והעמידות היסטרית. איילנר לכל היום- צ’ק.

8011607228966

אייליינר עמיד במים, מחיר: 55 ש”ח, לרכישה

 

via GIPHY

הצללית שתסייע ליצור לוק ערני – גם כשכבר מאוחר

צללית היא מוצר האיפור הקסום, אף פעם לא השתמשנו בו עד שלימדו אותנו כמה צללית עדינה יכולה לגרום ללוק עירני וחיוני כיאלו ישנת 10 שעות. הנחה עדינה של צללית היא לא תמיד הדבר הכי פשוט וזה העיקרון הראשון שמנחה אותנו בבחירת צללית

צללית ואמפ קומפקט לא רק נוחה למריחה אלא גם נשארת בדיוק בצורה שמרחת אותה במהלך היום. אפשר להיות חופשיות בהנחה שלה מתחת לאיילנר ומסקרה- מראה עיניים מושלם.

8011607237982

זוג צלליות, Vamp Compact, מחיר: 65 ש”ח, לרכישה

קיט איפור לגבות שיפצה על הטעויות של גיל 16

הטעויות של גיל 16 יכולות להשאיר בנו חותם, כמו זיכרון עבר. והגבות זוכרות הכל. אין אישה שלא נותרו לה קרחות קטנות או אי דיוקים שונים של מריטות עבר. הטריק של עיפרון גבות הוא כבר מזמן לא טריק ששמור למאפרות ובפופה החליטו להנגיש את הוספת הפיגמנט לגבות ביצרת סט של שלושה צבעים שמשתלבים אחד בשני ויוצרים מראה מושלם.

העפרונות עצמם נוחים להנחה על הגבות ועמידים לאורך זמן. הלוואי שהיינו יכולות לפתור את כל השטויות שעשינו בגיל 16 כלכך בקלות

8011607249237

קיט איפור לגבות הכולל 3 צלליות ו-4 עפרונות Vamp, פופה, מחיר: 79 ש”ח, לרכישה

גם אתן חושבות שאיפור זה החיים? בקרו אותנו בפייס לעוד המון טיפים והפתעות

 

via GIPHY