הזן את מילת החיפוש

עור צלול, מתוח ובריא – JUVENA השיקו אבקת פילינג שמשנה את חוקי המשחק!

עור צלול, מתוח ובריא – JUVENA השיקו אבקת פילינג שמשנה את חוקי המשחק!

תשכחו כל מה שידעתן על פילניג: אבקת הפילינג למתיחת העור של  JUVENA  הוא המוצר הכי לוהט בשוק. היא עדינה, רכה וקטיפתית ובניגוד למוצרי פילינג רבים אחרים- מומלצת לשימוש יומיומי.

כל סוגי עור הפנים זקוקים לטיפול פילינג של הסרת תאים מתים, אך רב תכשירי הפילינג דווקא פוגעים בבריאות העור. חברת הטיפוח השווייצרית JUVENA  הוציאה לאחרונה את אבקת הפילינג למתיחת העור- אבקה עדינה שאינה פוגעת במרקם העור וגם מותירה אותו נקי ומתוח!

במהלך היום, עור הפנים שלנו סופג המון לכלוך (גם איפור הוא סוג של לכלוך), אבק, רדיקליים חופשיים ורעלים. לכן, חשוב מאוד לשמור על טיפוחו ולנקות אותו ביסודיות. חוסר טיפוח עור הפנים יכול להביא לפצעים ולמראה “אפור”, כבוי חולה וחסר חיים.

עור הפנים שלנו זקוק לפעולת הפילינג. פילינג הוא למעשה פעולה קוסמטית בה מסירים את תאי עור המתים ובכך חושפים את תאי העור החדשים. בצורה זו מתקבל מראה רענן, נקי וצעיר יותר.

אילו סוגי פילינג עלולים לפגוע בעורך?

הבעיה עם תכשירי הפילינג הנמכרים בימינו היא שרובם מכילים גרגרים השורטים את העור וגורמים לגירויו. השימוש בהם עלול להוביל להופעת כתמי פיגמנטציה ופגיעה בשכבת הקרנית העליונה של העור- שתפקידה להגן על העור מפני זיהומים. פעולת הקרצוף יכולה לגרום אפילו לקופרוז (נימי דם מורחבים) וכלל אינה מומלצת באופן תדיר.

בבואך לבחור פילינג לעור הפנים שלך, עלייך לוודא כי לא מדובר במרקם של גרגירים גסים ומופרדים כיוון שאלו, כאמור, יותר פוגמים בבריאות העור במקום לשפר אותה.

אבקת פילינג שמלטפת את הפנים

חברת הטיפוח השוויצרית JUVENA השיקה לאחרונה את המילה האחרונה בתחום הטיפוח והקוסמטיקה: אבקת פילינג למתיחת העור.

  יובנה

מדובר באבקה עדינה בעלת מרקם קטיפתי אשר אינה שורטת את העור ואינה פוגעת בשכבתו המגנה. היא עשירה באבקת במבוק (אשר מסמל בתרבות היפנית חיים ארוכים וטוהר).כמו כן, מכילה האבקה סיליקון אשר מותיר את העור במרקם משיי וגורם להשפעת המתיחה.

 האבקה הינה פילינג לכל דבר: הקצפתה עם מעט מים ומריחה על הפנים ינקו את העור מכל לכלוך ותאים מתים ויעניקו לך מראה רענן, צלול, מואר ונטול מתחים.

לצד תחושת הניקיון שתאפוף אותך לאחר השימוש באבקה, תהני גם מזרימת דם תת עורית משופרת, דבר שיגרום לפנים שלך להיראות נקיות, צלולות ואפילו מתוחות!

פינוק מושלם לסוף היום

נתנו לכמה בנות במערכת לנסות את אבקת הפילינג למתיחת העור וכולן העידו פה אחד לאחר השימוש: זה פשוט עובד! הפנים נראות חלקות וקטיפתיות. ההרגשה היא של גמישות נעימה ובגדול נראה כאילו כל מי שניסתה את המסכה ישנה שנת יופי ממש- אבל ממש- טובה בלילה (גם אלו שהתברכו בתינוקות קטנטנים והשינה היא מהן והלאה).

בזכות המרקם המלטף והנעים של האבקה, מרגיש כאילו השימוש בה הוא אינו טיפול אלא יותר פינוק לסוף היום. מן מדיטציה קטיפתית לעור שמפנקת אותו ומורידה מעליו שכבות של לכלוך ודאגות. זוהי ללא ספק הדרך הזוהרת ביותר להתחיל ולסיים כל יום בשבוע.

אבקת הפילינג למתיחה של JUVENA  נמכרת ברשת “סופר פארם” ברחבי הארץ.

מחיר: 129 ש”ח ל-90 מ”ל

דף הפייסבוק של JUVENA