הזן את מילת החיפוש

הגבר החדש של BOSS

הגבר החדש של BOSS

עם יותר מ-70 פרסים שהוענקו לו, היום כבר ברור לכולם: סדרות הבשמים של HUGO BOSS  הינן הסדרות המוצלחות ביותר בעולם בשמי הגברים.

השנה השיק המותג הפופולרי בושם או דה טואלט חדש בשם  BOSS BOTTLED TONIC  שעושה הרבה רעש בעולם הקוסמטיקה עקב הניחוחות המיוחדים בו ניחן.

מדובר בתמהיל מסקרן ונועז של מאפיינים מנוגדים המשקפים את מורכבותו של הגבר המודרני של ימינו: מצד אחד לא מפחד להתעסק ברגשות ולהיתפס כעמוק ומהצד השני עדיין שומר על גבריותו המחוספסת ומטפח אותה. או בקיצור- קצין וג’נטלמן.

14_HUGOBOSS_0115-20_low

מותג העל הגרמני בהחלט יודע מה הוא עושה. הסיבה בגללה הוא נשאר במעמדו הגבוה כל השנים טמונה כנראה ביכולותיו לקרוא את קהל היעד שלו ולהתאים לו את הבושם המושלם שיתכתב עם אישיותו ושאיפותיו של כל אחד ואחד בו.

11_HUGOBOSS_0127-29_low

העצמת הגבריות וטונים בלתי מתנצלים תמיד אפיינו את בשמי המותג, הן בניחוחותיהם והן בעיצוב הבקבוקים שמשדרים חוזק ועוצמה. הקהל הישראלי גם הוא אוהב מאוד את הניחוחות המאפיינים את סדרות הבשמים של HUGO BOSS  ובשנים האחרונות מככב בושם זה ברשימת הבשמים הפופולריים והנרכשים ביותר.

הסיבה לכך כנראה טמונה בעובדה כי הגבר הישראלי מתאפיין בהרבה תכונות אותן הבושם מבקש לייצג: הוא חזק, קשוח, בלתי מתפשר, חותר תמיד להצלחה ואוהב להרשים את הסובבים. עם הניחוחות הדומיננטיים של HUGO BOSS השמיים הם הגבול והגבר המתבשם בהם משדר תחושה שהוא עומד לכבוש את העולם.

BOSS BOTELD TONIC הינו שילוב של הדרים, תבלינים ועצים המוסיפים מימד קל ומרענן לניחוח הקלאסי והמוכר של BOSS. מדובר בתרכובת המכילה אשכולית עוקצנית, תפוז מריר, לימון ותפוח שמתערבבים באופן מושלם ומזניקים מעלה אחד את הניחוח של השני. את הליטוש הסופי של הריח המשכר הזה מעניקים הזנגביל, ציפורן, גרניום, קינמון ווטיבר טרופי ויוצרים הרמוניה פראית וחושנית.

עם התרכובת המטורפת הזו, אין סיכוי שלא ישימו אליכם לב…