הזן את מילת החיפוש

גוצ’י יודעים להעצים נשים

גוצ’י יודעים להעצים נשים

בשנים האחרונות, נושאי העצמה נשית ושוויון זכויות הוא נושא חם ומדובר בכל העולם. השיפור בכל הנוגע לנשים, החל מבעולם התעסוקה וכלה בעולם הפוליטי הינו שינוי מבורך שמכה גלים ומשפיע גם על עולמות תוכן (לראייה, גאוותינו הישראלית גל גדול אשר מגלמת גיבורת על בסרט “וונדר וומן” שובר הקופות) ואפילו בעולמות האופנה והקוסמטיקה.

נשים בימינו לא מפחדות להיות חזקות, אמיצות, כנות ולדרוש את אשר מגיע להן. סל התכונות הזה אינו גורע מנשיותן בשום אופן – ההיפך- אשה חזקה שיודעת “מה היא שווה”- נתפסת בעיניי הסביבה כסקסית ונחשקת יותר.

גם בבית האופנה היוקרתי “גוצ’י” השכילו להבין זאת ולהמשיך לצעוד בשביל ההעצמה הנשית.

 מותג העל האיטלקי, שמאז ומתמיד אהב נשים, השיק בשנים האחרונות את הבושם  GUCCI BAMBOO  שזוכה להצלחה מסחררת ואנחנו לגמרי מבינות למה.

הבושם עשה לאחרונה עלייה לישראל ועבור נשים רבות שחיכו להשקה הזו בכיליון עיניים זוהי חגיגה של ממש.

הניחוח של GUCCI BAMBOO  נרקח באמצעות מרכיבים טבעיים כמו סנדלווד כהה (הידוע ביכולותיו להרגיע), וניל מסחרר מטהיטי, ענבר אפור ואם לא מספיקה לכם האקזוטיקה הזו, משולבים בו גם חבצלת קזבלנקה, פריחת תפוז וילנג ילנג (גם הוא ידוע ביכולות ההרגעה ואפילו הריפוי המדהימות שלו).

התרכובת הייחודית יוצרת בושם משכר שמקרין מצד אחד חוזק ועוצמה אך אינו עושה זאת על חשבון תחושת הנשיות המלטפת. שובל הריח אותו תותירי בכל מקום בו תהיי יהיה בעל בטחון אלגנטי מצד אחד אך גם חושני ומפתה מהצד השני ובאמת שקשה לנו לחשוב על שילוב מושלם יותר מזה.

Gucci_Bamboo_75ml_tif_dl

רבות נאמר ונכתב על חשיבות הניחוח אותו משדר אדם והשפעתו על הסביבה. הוכח יותר מפעם כי ריחות הינם גורם חשוב מאין כמוהו בגיבוש הדעה הראשונית על מי שבא איתך במגע. לכן, אם גם את אשה חזקה, שעומדת על שלה ומצפה שיתייחסו אליה בכבוד הראוי וגם מעוניינת להבליט את נשיותך הייחודית ולפזר ארומה מסחררת בכל מקום אליו תלכי, הבושם GUCCI BAMBOO  הוא הבחירה האידיאלית עבורך. הוא חזק אך לא כוחני, עוצמתי אך לא מאיים. בדיוק כפי שנשים היו רוצות להיתפס. וזו בדיוק הגאונות שבו: הוא מצליח להעביר את המסר המדויק הזה באמצעות ניחוחות מדהימים מהטבע וזהו בהחלט הישג מרשים עבור בושם.

בקבוקו היפהפה מתהדר בצורת יהלום מלוטש וצבעו הוורדרד מעניק תחושה קלילה ומתוקה. גם כאן הושקעה מחשבה רבה והבקבוק כולו מעוצב בצורה שתגרום לך , בכל פעם שתביטי בו, להזכר בדיוק מה את: חזקה כיהלום אך גם רכה ונשית כגוונו הורוד.

מחיר מומלץ לצרכן:50 מ”ל- 379 ₪, 75 מ”ל- 469 ש”ח

והוא נמכר ברשת סופר פארם, ברשת “אפריל” ובחנויות המובחרות

כדי להעצים עוד קצת את חווית הקנייה הנשית והכיפית, ברשת סופר פארם יצאו במבצע מדליק בו בקניית בושם מסדרת הבשמים של GUCCI ב249 ש”ח ומעלה, תקבלי תיק אופנתי של GUCCI !