הזן את מילת החיפוש

10 המצליחנים הצעירים של ישראל 2016 – רונן מיילי, מלך חיי הלילה

10 המצליחנים הצעירים של ישראל 2016 – רונן מיילי, מלך חיי הלילה

לכל אחד ואחת מאיתנו היה איזשהו חלום כשהיינו קטנים – רצינו להיות משהו, לעשות דברים גדולים, חלמנו על המקצוע שיעשה אותנו הכי מאושרים, על העבודה אותה הכי נרצה לעשות. אבל אז גדלנו והבנו שלא כל החלומות שלנו הם ברי השגה ושכנראה יש כאלה, שעדיף שנשאיר במגירה. אבל ש אנשים שלא מוכנים לוותר, שהולכים בכל הכוח על החלום שלהם כבר מגיל צעיר, ולפעמים אפילו מצליחים להגשים אותו.

בישראל יש מגוון עצום של צעירים וצעירות שהצליחו בצורה מטאורית עוד לפני שהם בכלל הגיעו לגיל 40. כל אחד בתחום שלו, במקצוע שלו וברדיפה אחרי החלום האישי שלו. אבל מה שבטוח, אלו הם אנשים חסרי מעצורים שלא מוכנים לנוח עד שהם מצליחים להגשים את כל החלומות שלהם, להגיע לכל היעדים שהציבו לעצמם ולהשיג את כל מה שהם אי פעם רצו להשיג בחיים.

לכבוד השקת הבושם החדש של 1Million״ מבית Paco Rabanne אספנו את 10 האנשים הצעירים המצליחים ביותר בישראל , כדי שישתפו אותנו בכמה מהסודות שלהם ואולי ייתנו גם לנו את ההשראה לעצור הכל ולצאת לרדיפה אחר החלומות האמתיים שלנו. מי יודע, אולי יום אחד גם השם שלנו יימצא ברשימה הזו. 

ועכשיו על כל קנייה של בושם paco rabanne ,קבלו תיק מעוצב מתנה!

הכירו את רונן מיילי, בן 38, מתל אביב, בעלים של המועדון המפורסם “החתול והכלב”, חוף מציצים, מפיק מופעי פארק ויו”ר איגוד הברים והמועדונים בישראל.

מה לדעתך הוא הסוד האמיתי להגיע להצלחה בחיים?

הכלל שמנחה אותי הוא שכדי להשיג דברים ולהגיע להישגים, צריך קודם כל להציב יעדים ברורים, ולדבוק בהתמדה עד להשגת היעדים – התמדה, התמדה התמדה. אני לא נח ולא נרגע ולא מפסיק לעבוד עד שאני לא משיג את מה שאני רוצה. החכמה היא לדעת לשחרר בזמן וכמובן לדעת מה אתה רוצה להשיג בסופו של דבר.

איך היית מגדיר “הצלחה”? האם אתה מחשיב את עצמך למצליחן?

כשהייתי צעיר יותר, ראיתי הצלחה כפסגות שצריך לכבוש. היום, ממרום גילי, אני מרגיש שהצלחה זה שילוב של פונקציות שאמורות לעבוד ביחד – משפחה, עבודה וחיים האישיים, רק אם הם עובדים יחד בצורה מושלמת אתה מגיע להצלחה אמיתית. זה סובייקטיבי כמובן – אחד רואה שמשהו הצלחה ומישהו אחר רואה בזה כישלון.

אבל המצליחנות בעיני גובה מחיר, אתה עושה וויתורים גדולים – אין לי יותר מידי תחביבים או זמן פנוי, וזה דברים שבעיני נכשלתי. זה נורא נחמד להיתפס כמצליח אבל בתוך עצמך אתה כל הזמן רוצה להשתפר ולהגיע לחיבור הנכון.

מה חלמת להיות כשהיית קטן? מתי החלטת שמה שאתה עושה עכשיו זה יהיה מה שאתה הולך לעבוד בו כקריירה?

אני לא יכול להגיד על עצמי אם אני מצליחן או אלא, זה אחרים יגידו אבל אני תמיד רוצה עוד. אני משיג פסגה אחת ואני כבר מוצא את עצמי לפסגה הבאה – המרדף הזה שאנחנו חיים בו זה מרדף שלא פוסק. תמיד רציתי להצליח, רציתי להשאיר חותם בעולם, להיות אחר ולא כמו כולם. תמיד רצית להצליח במקומות שאחרים לא הצליחו.

מתי החלטת שמה שאתה עושה עכשיו זה יהיה מה שאתה הולך לעבוד בו כקריירה?

הנסיבות בחרו בי ולא אני בהם, רוב הזמן ידעתי מה אני לא רוצה ולא מה אני רוצה. עבדתי על פי שיטת האלימינציה – פסלתי את מה שלא רציתי לעשות ואז נשאר לי את מה שכן. אני עובד מהבטן 99% מהפעמים והאינטואיציה שלי זה מה שבדרך כלל מוביל אותי – לקרוא את המפה נכון, להציב מטרות נכונות ולפעול נכון. יש לי אחריות על המון עובדים ואנשים שתלויים בי אז שיקולי הדעת שלי חשובים מאוד, אני תמיד לוקח בחשבון הרבה יותר מאשר רק את עצמי.

האם אי פעם שקלת לוותר ולחזור לעבוד בעבודות ״רגילות״ כמו כולם?

פעמיים שלוש בחודש. לא סתם, אני פשוט לא בן אדם של תשע עד חמש. כל מה שאני רוצה זה בחמש לזרוק את העט וללכת לים עם הילדים שלי אבל זה לא אני, זה לא יחזיק מים. אני חייב שמשהו יאתגר אותי כל בוקר מחדש, אני בוחר את המטרות שלי כי אני לא אוהב שבוחרים אותם עבורי. זה ההבדל בין שכיר לעצמאי; העצמאי קם בבוקר ומבין שאם אני לי מי לי, לעומת השכיר שזוכה מהידיעה שיגידו לו מה לעשות והוא פשוט צריך לבצע. כמובן שיש שכירים שעושים דברים מדהימים ואני לא מזלזל בהם, אבל תקרת הזכוכית שקיימת בתור שכיר ועצמאי הן שונות.

מתי הבנת מבחינתך שהצלחת בחיים?

אני ניזון ממה שאומרים עליי ומאיך שאני מעריך את עצמי ואת ההצלחה שלי. מבחינתי, השיא שלי עוד רחוק ממני, עוד לא הגעתי אליו, אבל בעיני אחרים יכול להיות שההישגים המידיים שאני חלק מהם, לפי רצף ההצלחות שהיו להם, מגדירים אותי כמצליחן. אני רואה את עצמי כבחור כישרוני, מצליחנות זה מאוד סובייקיטיבי ומשתנה בדרך שאתה תופס את עצמך ואחרים תופסים אותך.

%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%9f-%d7%9e%d7%99%d7%99%d7%9c%d7%99
מה הסיפור הכי מטורף שקרה לך בחיים שקשור לעבודה?

אצלי, זה שעכשיו בוקר לא אומר שבוקר, וזה שלילה לא אומר שזה באמת לילה. הדברים שנתפסים בעיני נורמליים, יכולים להיתפס מאוד ביזריים. אין עסק יותר ביזארי משלי וכל יום קוראים סיפורים מטורפים.

אם לא היית עושה את מה שאתה עושה, במה היית עובד, ולמה?

לא יודע איך הייתי סובל את עצמי אם הייתי עושה משהו אחר. אבל אם אני צריך לבחור אז נראה לי שהייתי עובד במשהו ביטחוני, משהו מרגש ולא יציב, משהו עם מטרות שזזות כל הזמן.

איזה 5 דברים היית לוקחת אתך לאי בודד ולמה?

אני מאלה שיוצא מהבית ולא זוכר לקחת חצי מהדברים שהוא צריך לקחת. אני מתקשה לקחת רק דבר אחד, אבל כנראה שהייתי לוקח בלוק ועט וכותב את סיפור חיי לספר.

ואם כבר אי בודד, מהו המקום היפה ביותר שהיית בו בעולם?

טיילתי 5-6 שנים בכל העולם, הייתי במלונות הכי יקרים ובמקומות הכי פשוטים. אני מאחל לכל מי שרואה בעצמו מצליחן להגיע דווקא למקומות הפשוטים בהם אתה צריך להתמודד עם עצמך, להתחבר למקומיים ולמצב רוח שלך עם עצמך ולא לתפאורה מבחוץ כי היא שקרית. היא מצטלמת טוב, היא מרגישה טוב אבל זה לא מעיד בשום דרך על מצבך או על מידת ההצלחה שלך או הנאה שלך בחיים.

אם אני ישן במלון חמישה כוכבים לא אומר שיותר טוב לי מאשראם הייתי ישן באוהל על חוף הים. זה שאני אוכל לובסטרים באינדונזיה לא אומר שנהניתי יותר מאשר אם הייתי אוכל לובסטרים על חוף פשוט קטן בטולום שלא מוגש עם קרם שמנת.

במשפט אחד – מה מגדיר מישהו כ״מצליחן״?

אנשים שהשאירו חותם ושיזכרו אותם בזכות מה שהם עשו גם אחרי שהם כבר לא בעולם. לא בזכות כמה הם הצליחו להרוויח אלא בזכות מה שהם עשו בחיים וההשפעה שהיה לזה על אנשים אחרים בעולם.

רוצים לקרוא על עוד מצליחנים צעירים? היכנסו למתחם ה-1 מיליון של paco rabanne

ועכשיו על כל קנייה של בושם paco rabanne ,קבלו תיק מעוצב מתנה!

 

pr_desck_1920x303