הזן את מילת החיפוש

כל מה שלא מספרים לכם על קרם פנים

כל מה שלא מספרים לכם על קרם פנים

מאת רונן שטיינר, מנהל הדרכה ראשי, יובנה ישראל

קרם פנים הנו מוצר בסיסי וחלק בלתי נפרד מטקס היופי של כל אישה בעולם. אנחנו שמות אותו בבוקר לפני שאנחנו מתאפרות ובסוף יום לפני שאנחנו הולכות לישון. אבל יחסית למוצר שמלווה אותנו כל כך הרבה בחיים, אנחנו לא יודעים עלי הרבה. למרות שהרשת מפוצצת במידע על סוגי הקרמים, האיכויות שלהם ואיזה קרם מתאים לאיזה סוג עור, ישנם גם הרבה מיתוסים סביב הנושא שתופסים כנפיים ברחבי האינטרנט ומטעים הרבה אנשים.

זו בדיוק הסיבה שהחלטנו שהגיע הזמן לנפץ כמה מיתוסים שמספרים לנו על קרם פנים ולהציג בפניכן את כל מה שלא מספרים לכן, כדי שלא יעבוד עליכן בפעם הבאה שאתן הולכות לקנות קרם פנים.

shutterstock_155762327

מיתוס ראשון: “כל הקרמים לפנים הם אותו הדבר”

אמת:  יש מגוון עצום של קרמים שונים המיוצרים על ידי המותגים שונים, וכל קרם נועד לעזור עם בעיה מסוימת או לעזור לבעיה ספציפית שיש לכן על העור. בין אם זה קמטים, יובש בעור או אדמומיות לא רצויה, יש קרם פנים לכל סוגי בעיות עור הפנים. כמו כן, בכל קרם פנים יש מינון שונה של החומרים הקריטיים כמו דימטיקון, לנלולין וכו’. העצה הכי טובה היא להתאים את קרם הפנים לסוג העור שלכן בעזרת יועצת יופי המבינה בתחום אבל מה שבטוח זה שכל הקרמים לפנים, ממש לא אותו הדבר.

מיתוס שני: “קרם זול עובד טוב כמו קרם יקר”

אמת: השקר הכי מפורסם שיספרו לכן על קרם פנים זה שקרם פנים זול עובד, טוב בדיוק כמו קרם פנים יקר. מי שאומר לכן את זה כנראה מנסה למכור לכן קרם פנים זול, אחרת אין הסבר לטענה. זה חד משמעית לא נכון, קרם פנים הוא אחד המוצרים החשובים שאנחנו שמים על הפנים שלנו ולכן מאוד חשוב שהוא יהיה טוב ואיכותי ובמקרה הזה, זה אומר גם יקר. חשוב שיהיה בו ואת כל המינרלים והוויטמינם הנחוצים לטיפול איכותי ואפקטיבי של עור הפנים וחשוב שיהיה עשוי מהמרכיבים האיכותיים ביותר שניתן למצוא.  אל תתקמצנו על הקרם הכי זול שתמצאו בחנות, חבל, עור הפנים שלכן הוא זה שישלם בסוף את המחיר.

מיתוס שלישי:”קרם פנים לא באמת יכול להעלים קמטים”

אמת: זה נכון שקרם פנים לא יכול להעלים קמטים לגמרי (אין באמת קסמים בעולם) וגם לא למתוח לכן את עור הפנים כמו בניתוח פלסטי. אבל מה שכן, אם תשמשו בקרם פנים טוב ואיכותי הוא כן יוכל  לגרום לאפקט הטשטוש ולכך שהקמטים יהיו פחות נראים על עור הפנים שלכן ובכללי, יכול להעניק מראה זוהר, צעיר ורענן לעור פניכן. ליובנה למשל, יש מגוון קרמים המטפלים בכל מה שקשור לקמטים ומראה עור צעיר ורענן יותר, וכל קרם מותאם ספציפית למטרת השימוש בו.

shutterstock_331126166

מיתוס רביעי: שימוש בקרם פנים גורם לתלות של העור בקרם

אמת: יש אנשים שמאמינים ששימוש יום יומי בקרם פנים יכול לגרום לתלות של הגוף בקרם פנים וככה הם ישתעבדו לו כל החיים. זה ממש לא נכון, ולעור שלנו אין את היכולת הפיזית לפתח תלות. אם העור שלכן יבש, הדבר הכי טוב שאתם יכולות לעשות עבורו זה למרוח עליו קרם פנים באופן קבוע, בעדיפות לקרם איכותי. מזג אוויר, איכות הסביבה וקרני השמש הם רק חלק מהגורמים החיצוניים המשפיעים על עור הפנים שלנו ומייבשים אותו. היום בעולם המערבי והמודרני, חשוב מתמיד למרוח קרם פנים איכותי כדי להגן על עור הפנים מפני נזקים מיותרים.

מיתוס חמישי: אם יש בקרם פנים SPF הוא מספיק כדי להגן על העור מנזקי השמש

אמת:  זה נכון שהרבה קרמים לפנים מכילים כבר SPF בפנים, אבל אתם לא רוצים לחשוף את עור הפנים שלכן לשמש עם פחות מ-SPF 30, במיוחד במדינה כמו ישראל. רק במידה ויש SPF גבוה מספיק בקרם הפנים תוכלו להרשות לעצמכן לא למרוח קרם הגנה מעליו. שימו לב שלא בכל הקרמים לפנים יש SPF ולכן חשוב לבדוק על גב הקרם אם יש או אין. במידה ואין, מומלץ להשתמש גם במקדם הגנה, מעל לקרם הפנים היומי שלכם.

האמת היא שלעור הפנים שלכן מגיע את הטוב ביותר, והטוב ביותר אומר גם האיכותי ביותר. מומלץ להשתמש בקרם פנים שמיוצר על ידי חברה שמשקיעה משאבים ביצירת הקרמים הטובים ביותר עבור עור הפנים שלכן, כמו למשל מוצרים של חברת JUVENA, חברת הטיפוח השווייצרית.

%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%9f-2

רונן שטיינר הינו המדריך הראשי של Yuvena בישראל והמאפר הראשי של תחרות מלכות היופי.