הזן את מילת החיפוש

טרפת ברשת – מי תהיה הפנים הבאות של בורז’ואה?

טרפת ברשת – מי תהיה הפנים הבאות של בורז’ואה?

חברת האיפור הבינלאומית בורזואה יצאה השבוע בקמפיין מטורף בעמוד הפייסבוק שלהם, כדי למצוא את הפנים הבאות של בורזואה. הקמפיין עלה רק לפני כמה ימים אבל כבר יצא מכל פרופורציה עם מאות בנות שהעלו את התמונה שלהן לעמוד, כדי לנסות ולהיות הפנים הבאות של בורזואה. למי שלא מכיר, בורזואה הינה חברת קוסמטיקה ואיפור צרפתית ואיכותית במיוחד המייצרת מוצרי טיפוח, איפור ובישום שנמכרים ביותר מ-20 אלף נקודות מכירה ברחבי העולם! המוצרים שלהם צעירים, מגניבים ומטריפים! בישראל תוכלו למצוא אותם בכל רשתות השיווק המורשות. 

בורז'ואה

אז מה זו התחרות הזו בעצם ולמה היא משגעת ככה את כל הבנות? לתחרות קוראים ״מי תהיה אשת בורזואה ביוטי סיטי 2016״, ומדובר בתחרות שתגיע לסיומה בביוטי סיטי 2016. התחרות מזמינה את כל מי שחושבת שהיא מתאימה להיות הפנים הבאות של בורז’ואה להשתתף בתחרות. כל מה שצריך לעשות זה להעלות תמונה שלך מאופרת לעמוד הפייסבוק של בורז’ואה, להגיע לביוטי סיטי 2016 היוקרתי לעמדה של בורזואה ולהירשם לתחרות!

בסוף התחרות פאנל שופטים מכובד במיוחד יבחר 5 בנות שיזכו באופן רשמי בתואר ״אשת בורז’ואה ביוטי סיטי 2016״. הזוכות יקבלו ערכת מוצרים שווה של בורז’ואה בשווי 580 ש״ח ובנוסף, הן גם יאופרו ויצולמו על ידי צלם מקצועי של בורז’ואה!!! התחרות עדיין בעיצומה אז למה אתן מחכות? העלו את התמונה שלכן כבר היום לעמוד הפייסבוק של בורזואה, ואולי אתן תהיו אשת בורז’ואה ביוטי סיטי 2016!!

רוצות להשתתף גם בתחרות? היכנסו לעמוד הפייסבוק של בורז’ואה, העלו תמונה שלכן לסטטוס ואולי אתן תוכלו להיות אשת בורז’ואה ביוטי סיטי 2016!