הזן את מילת החיפוש

הקמפיין שמשגע את הרשת – יש לכן פרצוף duckface יפה יותר משל קים?

הקמפיין שמשגע את הרשת – יש לכן פרצוף duckface יפה יותר משל קים?

לפני שבועיים חברת PUPA Milano עלתה לפייסבוק עם קמפיין ששיגע את הרשת – ״האם את יכולה לעשות סלפי duckface יותר יפה משל קים קארדשיאן?״, והתוצאות? ללא ספק יש פה בישראל הרבה מאוד כישרון ויכולת בתחום הסלפי, אבל האם קים קארדשיאן עדיין עושה את הduckface הכי טוב בעולם?

לפני שבועיים חברת PUPA Milano עלתה לפייסבוק עם קמפיין ששיגע את הרשת – ״האם את יכולה לעשות סלפי Duckface יותר יפה משל קים קארדשיאן?״ והתוצאות? ללא ספק יש פה בישראל הרבה מאוד כישרון ויכולת בתחום הסלפי, אבל האם קים קארדשיאן עדיין עושה את הDuckface הכי טוב בעולם? אנחנו חושבים שלא.

קים קארדשיאן, הטאלנטית הפופולרית מבית משפחת קרדשיאן, מפורסמת בין היתר גם בשל פרצופי הסלפי שלה המככבים ברחבי הרשתות החברתיות בעולם. כאשר היא מצלמת את עצמה בסלפי, היא לרוב מוציאה ומנפחת בעדינות את שפתיה, לקבלת מראה מיוחד במינו, אשר קיבל את השם ״Duckface״ או בעברית, פרצוף ברווז, בשל הדמיון לחיה כמובן.

מהרגע שהעלו את הקמפיין לאוויר בעמוד של PUPA Milano הבנות העוקבות אחר העמוד החלו להעלות תמונות שלהן עושות סלפי עם פרצוף דאקפייס בקצב מסחרר, ועמוד הפייסבוק? כמעט וקרס! טוב, קצת הגזמנו, אבל ההיענות בהחלט הייתה גבוהה מתמיד עם יותר מ-1000 תמונות סלפי שהועלו לעמוד הרשמי של PUPA Milano מתחילת הקמפיין ו-4000 לייקים לקמפיין עצמו!

פייסבוק

אבל PUPA Milano לא השתלטו רק על הפייסבוק-  גם באינסטגרם היו לא מעט בנות שהעלו תמונות סלפי שלהן עושות את הפרצוף המפורסם יחד עם ההשאגטאגים #welovepupa ו- #ilovepupa, אותן עדיין אפשר לראות בגלריית התמונות של כל האשטאג באפליקציה. בין הבנות היו גם כמה אושיות אינסטגרם מפורסמות וביניהן דניאל ווינריב וגביראלה בורלנט, שהעלו את תמונות הDuckface שלהן לרשת החברתית.

עשרת הזוכות בתחרות ה-Duckface של PUPA Milano זכו בערכת מוצרים של PUPA Milano בשווי 475 ש״ח הכוללת מגוון של מוצרים. התחרות הנוכחית כבר הסתיימה אבל אל דאגה, אם לא הספקתן להשתתף הפעם בתחרות, תהיה לכן הזדמנויות נוספות בתחרויות הבאות של PUPA Milano שיעלו בקרוב לעמוד הרשמי של PUPA Milano ישראל בפייסבוק.

הפרס השווה!

הפרס השווה!

לעמוד הפייסבוק של PUPA Milano israel

והזוכות הן……