הזן את מילת החיפוש

החוויה הצרפתית שלי

החוויה הצרפתית שלי

נגה וחברותיה זכו בטיסה לפריז מתנת מותג האיפור BOURJOIS וחזרו עם מבטא צרפתי

מאת: איילת פז

יש חוויות שאף פעם לא שוכחים. בטח לא כשאת עוברת אותן עם שתי החברות הכי טובות שלך מהצבא. בטח לא כשהן כוללות איפור, שופינג ועוד הרבה פינוקים וכסף לבזבוזים. בטח לא כשאת חווה אותן בפריז עיר האורות הנצחית. ובטח לא כשאת מקבלת את כל זה במתנה כאורחת של חברת האיפור BOURJOIS.

את החוויה הזו לא תשכח נגה לביא מתל אביב. היא ושתי החברות שלה – מיכל ותאיר – העלו תמונה מושקעת בעלת “מבטא צרפתי” לקמפיין של BOURJOIS וטסו בינואר האחרון לסוף שבוע חלומי וצבעוני בפריז!

IMG_1255

“התחלנו את הכיף כבר כשצילמנו את התמונה שהעלינו לפייסבוק. ממש עשינו מזה יום צילומים. ארגנו בגדי וינטאג’, פרחים, בלונים, עוגיות מקרון ואביזרים מתאימים, הזמנו אוכל סיני, צחקנו ונהנינו.

חבר שלי הוא זה שצילם אותנו – וכשהיינו מרוצות מהתוצאה העלינו את התמונה לפייסבוק”, נזכרת נגה בהנאה. “אחרי שבוע ראיתי את השם שלנו בפייסבוק. צרחתי בהיסטריה והתקשרתי בהתלהבות לתאיר ולמיכל כדי לספר להן שזכינו ושאנחנו טסות לסוף שבוע בפריז!! הרגשנו כמו בסרט. זה היה ממש חלום. כשהתקשרו אלי מ-BOURJOIS כבר היינו בעננים”.

תמונה3תמונה1תמונה2תמונה4

נו, ואיך פריז?

“היה קשה להחליט מה לארוז, אבל התגברנו. התארחנו במלון מקסים ליד שער הניצחון וקיבלנו יחס של VIP. כל הזמן דאגו לפנק אותנו – קיבלנו סכום כסף גדול לבזבוזים, עשינו הרבה שופינג, אכלנו במסעדות שוות, וטיילנו ברחובות המדהימים של פריז. לשמחתנו, מיכל כבר הייתה כמה פעמים בפריז אז היא הכירה את העיר וידעה לקחת אותנו לכל החנויות והמסעדות המיוחדות.

“באחד הימים הזמינו אותנו להתארח בחנות של BOURJOIS וגם שם פינקו אותנו בלי הכרה. אנשי הצוות הסבירו לנו על מוצרי האיפור שלהם וכמובן שגם זכינו לאיפור מקצועי ולשקית גדושה במוצרים שלהם – במתנה – סומק, אודם, פודרה, צללית, אייליינר, מסקרה, גלוס וכל מה שאפשר להכניס לשם. אני עדיין נהנית מהמוצרים שלהם, ואין לי ספק שאמשיך לקנות איפור של BOURJOIS גם בהמשך.

“בקיצור, זו הייתה חוויה מרגשת ומפתיעה. אני עדיין לא מעכלת שזה כבר קרה. חוויה של פעם בחיים”, מסכמת נגה, “ול-BOURJOIS נשאר לנו רק להגיד מרסי”תמונה8