הזן את מילת החיפוש

האקסטזה כולה שלך

צפי: מה קורה כשאישה יפה נכנסת למעלית עם גבר הורס?

מה קורה כשאישה יפה נכנסת למעלית עם גבר חתיך? במציאות אולי לא הרבה אבל בפנטזיה… הכל יכול לקרות. הבושם של נינה ריצ’י – L’Extase, קורא לנשים לתת דרור לתשוקות שלהן ולשחרר את הפנטזיות שלהן. וזה בדיוק מה שעושה נערת המעלית שלנו (הדוגמנית היפהפייה Laetitia Casta) בסרטון הפרסומת הארוטי ומעורר המחלוקת של הבושם החדש של נינה ריצ’י, שצונזר לצפייה בטלוויזיה מאותה סיבה בדיוק.

Making of (56)

השניים נכנסים למעלית, הדלת נסגרת והפנטזיה משתחררת – בדיוק כשהתיק שלה נופל והבושם של נינה ריצ’י – L’Extase (אשר שמו מעיד על הבאות) – נזרק מתוכו החוצה. מכאן ואילך הסצנות הארוטיות שנפרשות לפנינו בסרטון לא היו מביישות גם את כריסטיאן גריי ואנסטסיה סטיל מ-50 גוונים של אפור. לרגע שוכחים שזו פרסומת לבושם ונסחפים בפנטזיה. עד שמגיעים לאקסטזה. היא נוגעת בו קלות ויוצאת מחויכת מהמעלית. הפנטזיה שלה התגשמה.

Beauty shot (2)

ניחוח התשוקה שלך

לבושם L’Extase יש ניחוח מושקי פרחוני ואוריינטלי המבטא את התשוקה הנשית. תווי הבושם – מאסק, ארז וענבר – מתאחדים ויוצרים את הניחוח החושני והמלטף של הבושם. גם עיצוב הבושם שומר על מראה חושני וסקסי – הבקבוק בצבע סגול (מישהו אמר החדר הסגלגל?) עם סרט שחור, והאריזה בצבעי ורוד ניוד, שחור וזהב.

עכשיו נשאר לך רק לבדוק האם גם הבושם החדש L’Extase Carre De Rose יביא אותך לאקסטזה. צפי בסרטון ודמייני מה קורה כשאת משחררת את הפנטזיות שלך.

Beauty shot (21)