הזן את מילת החיפוש

אל תגבילו את עצמכם

אולימפיה ואינוויקטוס Aqua – בשמים מבית Paco Rabanne במהדורה מוגבלת. מאוד מוגבלת

 החיים עוברים מהר. ממש מהר. לא הספקנו למצמץ – והשבוע כבר חלף. לא שמנו לב – וגם הוויקנד כבר נגמר. לא הסתכלנו לצדדים – ואופס, אנחנו שוב חוגגים יום הולדת. נכון, אי אפשר לעצור את המרוץ ואת השעון המתקתק, אבל אפשר לנצל טוב יותר את הזמן העומד לרשותנו – לקבל החלטות מהירות, להתלבט פחות, להתפנק יותר. כל מה שעושה לנו טוב. החיים קצרים, אתם יודעים.

גם מעצב האופנה הספרדי-צרפתי Paco Rabanne יודע את זה.

מאז 1968, הוא אחראי לבשמים נפלאים וניחוחות אלוהיים שמלווים נשים וגברים דרך הפנטזיות שלהם וכל מה שעושה להם טוב. שורת הבשמים האייקונים מבית פאקו רבאן משקפת סגנון מודרני, נהנתני ומתריס -Black XS  לכוכבי הרוק האולטימטיביים; 1 Million ו-Lady Million למי שמחפש ריגושים מהירים; Invictus לגבר ו- Olympéa לאישה המגלמים את פנטזיית הניצחון.

PACO RABANNE_OLYMPEA & INVICTUS AQUA_BTS 1

 תסמנו “V” על הבושם הזה

החיים קצרים, אתם יודעים. לפעמים צריך להחליט מהר. ממש מהר. במיוחד כשהבשמים הנמכרים ביותר בארץ מוגשים לכם שוב במהדורה מוגבלת מאוד – Aqua: אולימפיה לאישה ואינוויקטוס לגבר מבית פאקו רבאן. עכשיו על המדפים, אבל לעוד הרבה זמן.

הבושם אולימפיה מתאים לנשים שמפנטזות להיות ה-אחת. אישה חזקה, מיוחדת בדרכה, שלא צריכה לבחור בין יופי לאינטליגנציה. אישה בעלת כוח אך לא כוחנית. אישה מלאת תעוזה אך לא פרובוקטיבית. מעין קליאופטרה מודרנית שבוחרת בעצמה את הגבר שלה על מדרגות האולימפוס. אישה אלוהית.

PACO RABANNE_INVICTUS & OLYMPEA AQA_PACKSHOT

ואלוהים, כידוע נמצא בפרטים הקטנים. הניחוח האולימפי משלב בחושניות תווי וניל מלוחים עם רעננות אוריינטלית של פרחי הלילי והיסמין. גם אריזת הבושם עצמה היא יצירת אמנות, כמו קמע מודרני השואב השראה מסמלים עתיקים – בקבוק עגול המוקף בסמל כנפיה של ניקה, אלת הניצחון היוונית.

הבושם אינוויקטוס לגבר מעביר גם הוא את תחושת הניצחון העילאית.

בדיוק כמו משמעות שמו בלטינית – “בלתי מנוצח”. הבקבוק מעוצב כגביע מרשים וכסוף והוא מסמל כוח, דינמיות ואנרגיה. הריח הרענן של אינוויקטוס מורכב מאשכולית, תמציות הים ומנדרינה תפוז, המשולבים עם עלים ארומטיים – עלה דפנה, יסמין, אלון, פטצ’ולי וענבר אפור.

בשמי אולימפיה ואינוויקטוס Aqua בהחלט נמצאים בקטגוריית ה”דברים שעושים לנו טוב”. כדאי להחליט מהר. המהדורה אולי מוגבלת, אבל האפשרויות שלכם לא.

PACO RABANNE_OLYMPEA_BTS 11